90 Dakika Futbol Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

90 Dakika Futbol Forumu

Futbolda Sınır Yoktur...

AnasayfaFutbolLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nihat: Alkışla motive edin

YazarMesaj
egemen-16
Moderatör
Moderatör
egemen-16

Nihat: Alkışla motive edin Empty
MesajKonu: Nihat: Alkışla motive edin   Nihat: Alkışla motive edin Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 10:38 am

Diyarbakırspor maçında ıslıklanan Nihat Kahveci taraftara dert yandı...

"Taraftar biraz sabırlı olmalı. Kendi performansımı ben de beğenmiyorum. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır" "Taraftar biraz sabırlı olmalı. Kendi performansımı ben de beğenmiyorum. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır".

SÖZ DE VERDİ
Mustafa Denizli'nin, "Oynatmazsam nasıl kazanacağım" diye sahip çıktığı Nihat da tepkilerden rahatsız olduğunu söyledi. "Bizler protestoyu değil alkışı hak ediyoruz. Kötü başlayan sezonda toparlandık. Bir beraberlik aldık diye (Diyarbakır) yerden yere vurulmayı hak etmiyoruz" diyen tecrübeli oyuncu, taraftarın sabırlı olmasını ve yapıcı eleştirilerde bulunmasını istedi. Nihat ikinci yarıda toparlanacaklarının sözünü de verdi.

DESTEK İSTİYORUZ
"Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır" diyen Nihat Kahveci sezonun ilk yarısını zirvede bitireceklerini de iddia etti. Nihat şunları söyledi: "Her takım dönem dönem sorunlar yaşıyor. Böyle zamanlarda kenetlenmek gerek, takıma destek vermek gerek. Protestolar, kötü tezahüratlar iyileşme sürecini baltalar. Performansımdan ben de memnun değilim. Ancak beni tanıyorsunuz, sadece biraz sabır istiyorum. Çok mu?"

Nihat: Alkışla motive edin
1 sayfadaki 1 sayfası